Şirket Profili
ŞİRKET PROFİLİ

1995 yılında kurulan cam atölyesi; kaliteli hizmet, deneyim ve sağlam bir ticari duruşla 2015 yılında dev bir cam işleme tesisine dönüşmüştür.

Üretimlerini, İstanbul Esenyurt’taki tesisinde son teknolojik makinelerle yapan fabrika, Avrupa’nın en kapsamlı cam tesislerinden biri olarak hizmetlerine devam ediyor. Dünya çapındaki gelişmeleri takip eden ve uygulayan Camglass, ihracat ağının da büyümesiyle Avrupa başta olmak üzere dünyanın birçok noktasında yer alan firmalarla iş birliği içerisinde bulunmaktadır.

Geçmişten bugüne deneyimleri ve hizmet kalitesini artırarak gelen Camglass, her daim iş ortaklarının yanında yürüyor. Müşteri beklentilerini üst düzeyde karşılayan yönetici kadrosuna ve aynı dili konuşabildiği bir üretim ekibine sahip olan firma, sektörün liderleri arasında yer almak için her gün daha çok gelişerek dünya pazarında da adını duyuran bir marka olma yolunda ilerliyor.

Müşterilerinin hizmet ve kaliteli ürün taleplerini her zaman öncelik olarak gören Camglass, 2009 yılında üretim ve hizmetin sürdürülebilirliğini sağlayarak ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Belgesi’ni almıştır. Ayrıca 2015 yılında tesiste üretilen ürünlerin laboratuvar testleri sonucunda Avrupa Standartlarında üretim yaptığı tescillenmiştir.